Hıdırağa Mh Çavuş Sk No 5 Çorlu Tekirdağ
trende

Cami Halıları

Anasayfa » Cami Halıları

cami halıları 100% Polyamid iplikten üretilir, antibakteriyel özelliğiyle uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir. Bu halıların antistatik özelliği vardır, Cfl-s1 sınıfı alev almazlık, use class 33 özelliğine sahiptir. Farklı renk ve desenlerdeki halı modelleri, en doğru halı modelini seçmek için fazla sayıda alternatif sunmaktadır.

Camiler yüksek trafikli alanlar olduğu için; cami halısı için en önemli belirleyicilerden bir tanesi hav ağırlığının yüksek olmasıdır. Cami halıları için hav ağırlığı 1800-2000 grama kadar çıkabilmektedir.. Bu sayede üzerine oturacak kişi rahat eder ve cami halısı uzun kullanıma olanak sağlar..

Cami halılarında tabanı keçe olarak kaplamak: yalıtım ve konfor sağlar. Bu yalıtım hem ısı yalıtımı hemde ses yalıtımıdır.

Cami halısı seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli etken; uzun süre kullanıma olanak sağlayacak bir halı seçimidir. Eğer çok yoğun bir yerleşim bölgesi için cami halısı seçiyorsanız en üst düzeyde hav ağırlığı olan bir halı seçmeniz yararınıza olacaktır.

Keçe taban ve actionback taban olarak, istenilen tipte üretilebilir. Keçe taban için 100 gr/m2, 140 gr/m2, 240 gr/m2, 320 gr/m2 ve 500 gr/m2 seçeneklerimiz mevcuttur. Konfor açısından 500 gr/m2 keçe taban kaplaması önerilir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: