Hıdırağa Mh Çavuş Sk No 5 Çorlu Tekirdağ
trende

HAKKIMIZDA

Anasayfa » HAKKIMIZDA

corlu yigit hali 2009 yılında hizmet vermeye başlamış olan firmamız  Dürüst, çağdaş, kaliteli ve yenilikçi ürünleri müşterilerimize sunarken hizmetlerimizin standartların üzerinde olmasına özen gösteriyoruz. Profesyonel ve uzman kadromuz ile vermekte olduğumuz hizmetler esnasında mesleki ahlaki her daim ön planda tutuyoruz.

corlu yigit hali, garantili ve kaliteli çözümlerinin hammaddelerinin kalitesine bağlı olduğunun bilincinde olup hammadde kalitesini öncelikli göz önünde bulundurmaktadır. Ürünlerimize sunmakta olduğumuz garantinin yanında müşterilerimizin hasar görmemesi için satış öncesinde uzman kadromuz planlama, denetleme ve analizin ardından ürünleriniz teslim ediliyor.

Kuruluşumuzdan sonra önemli projelere imza atmış olan ekibimiz referanslarına kaliteli pek çok referans ekleyerek kalitesini her daim göstermeyi başarmış olup gelecekteki çalışmalarında da aynı başarıyı sürdürmeye devam edecektir.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimize yüksek kaliteli ürünlerin satışını gerçekleştirerek müşteri portföyümüzü her geçen gün genişletmek ve motive çalışanlarımız ile profesyonel hizmet sunmaktadır.

MİSYONUMUZ

corlu yigit hali olarak 2000 yılında bu gune firmamız mutlu müşteri ve çalışan prensibi ile hareket etmekte aynı zamanda en kaliteli ürünlerini doğru müşteri ile buluşturarak müşterilerimizin memnuniyet düzeyini artırmayı amaçlıyoruz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: